Jaki jest koszt zabiegu z użyciem lasera diadycznego?

Jeśli szukasz sposobu na pozbycie się niechcianych włosów, być może zastanawiasz się: “Ile to kosztuje?”. Być może słyszałeś o różnych metodach depilacji laserowej. Ale która z nich jest najlepsza? Eneka PRO, Alma Soprano Ice, czy laser Diade? Dowiedz się tego poniżej. Odkryjesz również, które z nich są najlepsze dla Twojego typu skóry. Oto spojrzenie na koszty i korzyści każdego z nich.

Artykuł zrealizowany przy wsparciu serwisu beautythermal.pl

Laser Diade

Laser diodowy to przenośny, samodzielny laser o dużej mocy i małej średnicy ogniska. Jest również samodzielny, nie wymaga wody ani powietrza do działania. Jego końcówka robocza składa się z kabla światłowodowego. Zazwyczaj jest on wstępnie zaprogramowany z ustawieniami dla różnych procedur i pacjentów. W zależności od leczonego obszaru konieczne może być dostosowanie ustawień mocy lub impulsów.

Laser jest jednak najnowocześniejszą technologią i jako taki wiąże się z kosztami. Koszt leczenia laserem diodowym był historycznie wysoki, ale dzięki ostatnim postępom w technologii, cena spadła do poziomu poniżej 10 000 CAN$. To pomogło uczynić lasery bardziej przystępne dla przeciętnego dentysty. Nawet jeśli są one droższe niż inne rodzaje leczenia laserowego, wyniki i zwiększony komfort mogą przewyższyć cenę.

Eneka PRO

Laser diodowy Eneka PRO to zaawansowane, wysoce skuteczne rozwiązanie do trwałego usuwania włosów. Wysoka moc lasera wynosząca do 5000 W pozwala na wykonywanie zabiegów na szerokiej gamie kolorów skóry i grubości włosów. Ergonomiczna, chłodzona rączka ułatwia korzystanie z urządzenia przez długi czas. Dzięki dwóm trybom pracy – pulsacyjnemu i natychmiastowemu – Eneka PRO zapewnia rozwiązanie dostosowane do potrzeb klienta.

Średni czas trwania zabiegu Eneka PRO wynosi dwie godziny. Wielkość plamki lasera wynosi dwanaście mm na dziesięć mm. Średnia moc generatora laserowego wynosi 120 J/cm2. Kolejnym argumentem przemawiającym na jego korzyść jest możliwość regulacji częstotliwości fali i szerokości impulsu. Urządzenie jest łatwe w transporcie i obsłudze, a jego poręczność, ergonomiczna konstrukcja i waga sprawiają, że jest to idealny wybór dla małych gabinetów.

Alma Soprano Ice

Jednym z najlepszych sposobów na pozbycie się niechcianych włosów na ciele jest zastosowanie lasera diodowego. Laser diodowy Alma Soprano Ice to urządzenie najwyższej klasy, które może leczyć wszystkie rodzaje skóry, w tym etniczne i cienkie włosy. Urządzenie to wykorzystuje trzy skupione diody do usuwania włosów, bez spalania lub uszkadzania skóry. Koszt zabiegu Alma Soprano ICE zależy od wielkości leczonego obszaru. Kosztuje około 1000 dolarów i może trwać jeden zabieg, więc weź to pod uwagę, gdy szukasz inwestycji, upewnij się, że sprawdzisz ceny u lokalnego dostawcy.

Koszt leczenia laserem diodowym Alma Soprano ICE zależy od pożądanych rezultatów i wielkości leczonego obszaru. Większość pacjentów jest zadowolona z wyników po sześciu do ośmiu sesjach, chociaż ciemniejsza skóra lub grubsze włosy mogą wymagać dodatkowych sesji. Pojedynczy zabieg może wyeliminować cały podbródek lub górną wargę za jednym razem, co pozwala w odpowiednim czasie zadbać o owłosienie ciała.

Podobne tematy