Laserowe usuwanie włosów – kilka domowych metod

Istnieje wiele sposobów na usunięcie niechcianych włosów w domu, ale laserowe usuwanie włosów może być świetną opcją. Chociaż zabieg laserowy jest trwałym rozwiązaniem, włosy często odrastają. Ilość usuniętych włosów może zależeć od miejsca, w którym przeprowadza się zabieg laserowy, ale często można cieszyć się skórą bez włosów przez kilka lat. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, może być konieczne wykonanie kilku zabiegów, dlatego należy kontynuować pielęgnację leczonego obszaru, aby zapewnić jak najdłuższą trwałość zabiegu.

Silk’n

Jeśli jesteś na rynku systemu usuwania włosów, możesz się zastanawiać, czy urządzenia laserowe Silk’n są dla Ciebie. Te urządzenia do usuwania włosów są zatwierdzone przez FDA i zaprojektowane z myślą o Twoim bezpieczeństwie. Oznacza to, że są one bezpieczne, skuteczne i szybkie. Możesz być wolny od włosów i wygodny do końca lata z Silk’n! Ale jakie są wady korzystania z tego urządzenia?

Przede wszystkim należy pamiętać, że musisz poddać się dwóm zabiegom, zanim zaczniesz widzieć efekty kuracji. Najlepszą domową metodą dla Ciebie jest wypróbowanie kilku różnych zabiegów, ponieważ wszystkie działają nieco inaczej. Należy jednak pamiętać, że Twoje wyniki będą zależały od tego, jak dobrze wykonasz zabiegi. Jeśli masz historię wrastających włosów, a nawet historię rodzinną tego stanu, możesz chcieć spróbować zabiegu Silk’N. Jeśli masz problemy z przerzedzającymi się włosami, ważne jest, aby znaleźć urządzenie, które będzie działać dla Ciebie.

Venus Silk-Expert

Gillette Venus Silk-expert to przetestowany klinicznie ipl do trwałej redukcji włosów. Jako jedyny posiada również unikalny czujnik odcienia skóry SensoAdapt, który mierzy intensywność światła przy każdym błysku – część ta jest zasługą redakcji strony danetech.pl. Zapewnia to bezpieczny zabieg, a zabiegi na dolne nogi można wykonać w mniej niż 10 minut. Ten ipl posiada również system chłodzenia, który zmniejsza ryzyko poparzeń.

W przypadku tego urządzenia istnieją dwa tryby pracy. Tryb Precision działa poprzez naciśnięcie przycisku, a następnie zwolnienie, co jest najlepsze dla nierównych powierzchni. Tryb Glide działa poprzez przytrzymanie przycisku podczas przesuwania słuchawki po skórze. Urządzenie emituje błyski co kilka sekund. Jest on zalecany do większych powierzchni i jest idealny dla osób o ciemnym odcieniu skóry. Oba tryby zapewniają trwałą redukcję włosów. Venus Silk-Expert depilacja laserowa

Tria Beauty 4X

Na rynku dostępnych jest kilka różnych urządzeń do depilacji w domu, z których każde obiecuje inny poziom bezbolesności zabiegu. RoseSkinCo IPL Laser Hair Removal Handset obiecuje trwałą redukcję włosów po trzech zabiegach, więc jest idealny do usuwania włosów na większych obszarach. Innym urządzeniem do usuwania włosów w domu jest Silk’n Infinity Hair Removal Device, które wykorzystuje technologię światła pulsacyjnego i oferuje większy rozmiar plamki i niższy poziom bólu. Oba te urządzenia dobrze sprawdzają się w usuwaniu włosów, ale Tria 4X działa lepiej u osób o jasnych odcieniach skóry i grubszych ciemnych włosach.

Największą wadą depilacji laserowej jest jej koszt. Aby trwale wyeliminować niechciane włosy, konieczne są wielokrotne sesje, a koszt jednej sesji jest zwykle drogi. Jednak depilacja laserowa jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które lubią uczucie pozbawionej włosów skóry i chcą uniknąć kłopotów związanych z goleniem lub woskowaniem. Chetco Medical & Aesthetics w Brookings, OR, oferuje wiele pakietów zabiegowych, które pomogą Ci obniżyć koszty.

Podobne tematy